פרחים בחולון - פרחי אורנית
 
ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו,
ניתן לבצע משלוחי פרחים מהיום להיום אונליין!
 
 
פרחים בחולון זה פרחי אורנית
מקבוצת פרחי רון
 
 
 
5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 

עציצים

 
Share on Facebook
Tweet
Share On Google Plus
 
פרחי אורנית היא המקום בו תוכלו למצוא מוצרים נוספים למעט זרים, סידורים או שזירה, אלא גם עציצים המתאימים לבית או לכל מקום אחר כמו המשרד למשל. עציצים בהחלט תורמים רבות בנוכחותם, הם מסמלים פריחה, התחדשות ולבלוב, בחנות תוכלו למצוא היצע מרשים של עציצים וצמחים בסגנונות, גוונים וגם בטווחי מחירים משתנים.
 
* קיימים דגמים נוספים בחנות
* הערה: המחירים אינם כוללים את הסלסלות.

עציץ כמתנה

מדוע בכלל כדאי לרכוש עציץ לבית, למשרד או כל מקום אחר? אין ספק כי העציצים מוסיפים ירוק לעיניים, האווירה המתווספת לחלל היא טבעית ויוצרת רושם רב. לא פחות חשוב, עציצים אותם תרכשו לא דורשים תחזוקה מורכבת מידי. בנוסף, בניגוד למשל לפרחים, אין להשקות עציצים על בסיס יומי, כך שבהחלט מדובר בכמה יתרונות בולטים. מומלץ לרכוש כך סתם לבית, עוד עציץ מפואר ומרשים, וזוהי גם מתנה נהדרת לאירועים.

מבחר דגמים של עציצים וכדים

קיים מגוון נכבד של עציצים, תוכלו למצוא אותם גם בשלל צורות, הם לא חייבים להיות בעלי תחתית מעוגלת, ישנם עציצים מרובעים, כאשר לא כולם עשויים מאותו חומר גלם, הכל על פי בחירת הלקוח. בנוסף, ישנם גם עציצים עשויים מחרס, משיש, מעץ, פלסטיק, טרקוטה ועוד.

סוגי צמחים לדוגמא

אם נתייחס לעציצים ועונות השנה, אזי למשל: בתקופת האביב מומלץ ביותר לרכוש עציץ אנטוריום, פיקוסים שונים, גוזמניה, סחלב, פוטוס, עציץ שופלרה, עציץ פיקוס גומי, עציץ אגלונמה, עציץ פילדנדרום, עציץ פיקוס בינימיני, עציץ דקל קנציה, עציץ יוקה ועוד מגוון רב של צמחים מסוגים שונים.
 
 

קבלת אינפורמציה חשובה בכל הקשור לגידול עציצים

ובכן, רכשתם עציץ מהודר, עם פרח או צמח ייחודיים, בדיוק כמו זה שרציתם, אך לא תמיד תוכלו לדעת היכן למקם אותו. קיימים צמחים הזקוקים יותר לאור ושמש וכאלה הזקוקים לפחות. כמו כן רצוי לבדוק האם יש לדשן את אדמת העציץ.

כל אלה הם פרטים חשובים לכל מי שמחפש חנות פרחים בחולון או בכל מקום אחר, שכן רבים הם האנשים שרוצים שהעציץ החדש יפרח, יתחזק, יוסיף להניב עלים ופרחים ויהיה נוכח בביתנו זמן רב. אולם גם רבים לבסוף מרימים ידיים ואף טוענים כי יש להם "מזל רע" עם עציצים. ובכן אין באמת מזל רע בנושא זה, אלא יש לצבור מידע מקדים אודותיהם לפחות בכל הקשור לשמירה וטיפול בעציץ לאורך זמן.